SilesianSport.pl - wiadomości sportowe ze Śląska

Piast Gliwice przegrywa swój drugi mecz ligowy

Piątek, 24 Sierpień 2012 20:35
Gliwiczanie przegrali swoje drugie spotkanie ligowe na najwyższym szczeblu piłkarskim w Polsce z Zagłębiem Lubin.

Piast Gliwice od 7. minuty gonił wynik po bramce Roberta Jeza. Piastunką udało się zremisować w 64. minucie po golu Rubena Jurado. Niedługo cieszyli się przyjezdni z wyniku, bo zaledwie 4. minuty. W 68. minucie Arkadiusz Woźniak ustalił wynik meczu na 2-1 dla gospodarzy.

Zagłębie Lubin 2-1 Piast Gliwice

1-0 Robert Jez 7'
1-1 Rubn Jurado 64'
2-1 Arkadiusz Woźniak 68'

Żółte kartki: Rymaniak, Hanzel, A.Jurado, Buryan.

Czerwona kartka: Alvaro Jurado.

Zagłębie: Michał Gliwa - Paweł Widanow, Adam Banaś (26' Bartosz Rymaniak), Sergio Reina, Costa Nhamoinesu - Szymon Pawłowski (90' Kamil Wilczek), Adrian Rakowski, Jiri Bílek, Łukasz Hanzel, Robert Jez - Darvydas Sernas (65' Arkadiusz Woźniak).

Piast: Dariusz Trela - Adrian Klepczyński, Jan Polak (72' Jan Buryan), Łukasz Krzycki, Damian Zbozień - Pavol Cicman (77' Matej Izvolt), Alvaro Jurado, Mariusz Zganiacz, Ruben Jurado, Tomasz Podgórski (89' Tomas Docekal) - Wojciech Kędziora.