SilesianSport.pl - wiadomości sportowe ze Śląska

Piast Gliwice pewnie wygrywa z Ruchem Radzionków

Czwartek, 12 Lipiec 2012 20:08
Piast Gliwice pewnie wczoraj pokonał I-ligowy Ruch Radzionków. Jedynego gola dla gospodarzy strzelił Michał Wróbel.

Piast Gliwice na wyjeździe poradził sobie bez więszkego problemu z Ruchem Radzionków, zwyciężając 4-1. Dwie bramki dla gliwiczan strzelił Wojciech Kędziora,  a po jednej Izvolt i Ruben Jurado.

Żółte kartki: 7’ Dziewulski, 62’ Bodzioch

Ruch Radzionków: (I połowa) Wierzbicki, - Galuś, Sudoł, Dymkowski, Zawodnik testowany, -Dziewulski, Muszalik, Kaczmarek, Wróbel, - Płaza, Cieluch

Piast Gliwice: (I połowa) Jakub Szmatuła - Matej Siva, Jan Buryán, Łukasz Krzycki, Frank Adu Kwame - Matej Ižvolt, Tomasz Bzdęga, Radosław Murawski, Adrian Świątek - Tomáš Dočekal,Adrian Sikora. (II połowa) Dariusz Trela - Mateusz Matras, Adrian Klepczyński, Fernando Cuerda, Mateusz Bodzioch - Pavol Cicman, Álvaro Jurado, Mariusz Zganiacz, Tomasz Podgórski - Wojciech Kędziora, Ruben Jurado.