SilesianSport.pl - wiadomości sportowe ze Śląska

Katowiczanie wygrywają z Koroną Kielce

Sobota, 28 Lipiec 2012 23:09

GKS Katowice wygrywa sparing rozegrany w Katowicach z Koroną Kielce.

Niespodziewanie GKS ograł ekstraklasowca w Kielc 1-0. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Adrian Napierała w 55. minucie meczu.

GKS Katowice 1-0 Korona Kielce
1-0 Adrian Napierała 55’

GKS Katowice: Witold Sabela - Michal Farkas (58’ Damian Kaciczak), Adrian Napierała, Ján Beliancin (46’ Jacek Kowalczyk), Bartosz Sobotka (46’ Mateusz Kamiński) - Marcin Pietroń (23’ Grzegorz Goncerz, 68’ Bartosz Nowak), Kamil Cholerzyński (61’ Bartłomiej Babiarz), Tomasz Hołota (75’ Dieme Yahiya), Dominik Kruczek (75’ Eduardo), Krzysztof Wołkowicz (66’ Alan Czerwiński) - Przemysław Pitry (68’ Damian Nowak).

Korona Kielce: (I połowa) Zbigniew Małkowski - Paweł Golański, Pavol Stano, Tadas Kijanskas, Tomasz Lisowski - Michał Janota, Aleksandar Vuković, Artur Lenartowski, Paweł Sobolewski, Tomasz Foszmańczyk - Marcin Żewłakow.

(II połowa) Ołeksij Szlakotin - Kamil Kuzera, Krzysztof Kiercz, Piotr Malarczyk, Rafał Zawłocki - Bartosz Papka, Grzegorz Lech, Vlastimir Jovanović, Michał Michałek (80’ Marcin Cebula), Łukasz Sierpina - Michał Zieliński.